FutureNet -Wykorzystaj ogromne możliwości jakie daje Internet oraz media społecznościowe

snapshot (3)

Najważniejsze w każdym biznesie są relacje. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Ciebie do grona naszych znajomych.

FutureNet Niepowtarzalne możliwości

W dzisiejszych czasach czy to się komuś podoba czy nie jednym z najlepszych  biznesów są te, które wykorzystują media społecznościowe i reklamę internetową.

internetnaswiebcei

Na świecie internetu używa około 1 800 000 000 osób. Dzisiejszy świat zmienia się głównie dzięki internetowi. Pozwala komunikować się ludziom niezależnie od miejsca ich przebywania. Ten najważniejszy wynalazek ludzkości daje nieograniczone możliwości, również zarobkowe. 

ereklama

W przyszłym roku reklamy w cyfrowych mediach przyciągną 29 proc. wszystkich pieniędzy wydanych na promocję na świecie – szacuje sieć domów mediowych Carat. Zdaniem ZenithOptimedia w przyszłym roku rynek reklamy internetowej przegoni telewizję.

facebook_kasa_120

190 mln zł – za tyle reklamy sprzedaje Facebook. Każdego dnia! Kwartalne przychody Facebooka to dziś już ponad 4,5 mld dol., czyli prawie 19 mld zł. Trudne to do wyobrażenia, prawda? Każdego dnia Facebook sprzedaje reklam za równowartość 190 mln zł, z czego 150 mln zł, pochodzi z reklam  na urządzeniach mobilnych.

W jaki sposób stworzyć dodatkowe źródło dochodu na platformie społecznościowej ?

A co byś powiedział, gdyby za Twoją aktywność w serwisie społecznościowym Mark Zuckerberg dzielił się z Tobą swoim zyskiem? Byłoby pięknie, prawda?

Niestety, właściciel Facebooka nie jest na to gotowy, ale taką ofertę mają dla Ciebie twórcy innego portalu społecznościowego – FutureNet .

Stwórz z Naszą pomocą stabilny i dochodowy biznes w oparciu o najszybciej rozwijający się polski portal społecznościowy oraz program RevShare.

Szkolenie w trakcie przygotowania

Pobierz szkolenie zespołu TimooreTeam: FutureNet – czyli jak zarabiać w mediach społecznościowych. Dzięki niemu dowiesz się :

 • Co to jest i jak powstał FutureNet ?
 • Jak poruszać się na platformie FutureNet ?
 • Jak zacząć zarabiać dzięki portalowi społecznościowemu ?
 • Z jakich narzędzi korzystać, aby zarabiać więcej.
 • Co to jest Revenue sharing ?
 • Jak brać udział w podziale zysków firmy FutureNet.
 • Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
 • Gotowy plan działania na najbliższe 90 dni.

Opinie o FutureNet i FutureAdPro :

FutureNet i FutureAdPro to biznes, który jedni pokochają, a drudzy znienawidzą. Pokochają przede wszystkim ze względu na niesamowite możliwości zarobkowe z wielu źródeł. Znienawidzą natomiast przez konieczność wyrobienia sobie systematycznej pracy: 10 minut dziennie. ☺ Jako szkoleniowiec i finansista z wykształcenia, występujący międzynarodowo: m.in. w USA i Szwajcarii, wiem, jak ważna jest systematyczność. Swoimi przemyśleniami na ten temat dzielę się na fanpage i kanale YouTube ,,Emilia wali prosto z mostu”.

Gdy inni pytają mnie, dlaczego warto wejść w ten projekt, odpowiadam, że biznes się robi z ludźmi. Współpracuję przede wszystkim z Piotrem Tymochowiczem i szwajcarską firmą Jan Tomiak International. Mając 5-letnie doświadczenie w biznesie tradycyjnym i ponad 2-letnie doświadczenie w programach Rev Share wiem, że nieważne jaki biznes robisz, ważne z kim go robisz i czy kopiemy do tej samej bramki.

Emilia Tomiak

Emilia Tomiak
Emilia Tomiak

"Realizacja tego marzenia wymaga stworzenia stabilnego źródła dochodów, które zapewni czas i niezależność finansową. Wiem, że mogę to osiągnąć właśnie dzięki FutureNet, które wraz z FutureAdPro daje fantastyczne możliwości. Cieszę się też, że mogę współtworzyć TimooreTeam, w którym najwyższą wartością są ludzie i współpraca – co sprawia, że dla nas wszystko jest możliwe, a „to co kiedyś było trudne, stało się łatwe”."

Magda Szkudlarek
Magda Szkudlarek

"27 lat zebranych doświadczeń upadków i wzlotów pozwoliło osiągnąć mi moment dojrzałego postrzegania szans biznesowych. FutureNet i TimooreTeam z całą jego bazą możliwości sprawił, że postanowiłem zamusztrować się na tym okręcie na długo. Mamy realną szansę dzięki sumiennej pracy dokładając powoli cegiełki do swojego sukcesu dojść do konkretnych zarobków. Polecam program i zespół TimooreTeam ambitnym osobą, które twardo zmierzają do mety -  lecz nie meta jest sukcesem a droga którą przemierzamy." 

Robert Laskowski
Robert Laskowski

"15 lat prowadzę działalność gospodarczą a od 10 lat jestem gorącym zwolennikiem programów partnerskich. w 2008 roku wraz z grupą znajomych wprowadziliśmy do Europy firmę z branży weelness co zaowocowalo grupą kilkudziesięciu tysięcy osób. Do FutureNet i FutureAdPro przekonał mnie  fakt iż dosłownie każdy tu zarobi, gdzie w systemach które są obecnie na rynku zarabia tylko garstka uczestników. Sam własciciel a zarazem mój serdeczny kolega Roman Ziemian to tytan pracy i jak mi często powtarza ...FutureNet to moje dziecko... wiec ja i moi znajomi chętnie przyłączyliśmy się do wzrostu wschodzącego giganta"

Mariusz Bujnarowski
Mariusz Bujnarowski

"Od lat uczę ludzi między innymi szybkiego nawiązywania trwałych relacji, które są podstawą sukcesu w życiu zawodowym oraz prywatnym. Platformę FutureNet pokazał mi jeden z moich uczniów. Wpisuje się ona idealnie w projekt Q Plus, który prowadzę. Jego podstawą są w skrócie zdrowe relacje oraz duże pieniądze. FutureNet i FutureAdPro motywuje ludzi do nawiązywania oraz utrzymywania relacji w prosty, ale skuteczny sposób. Wspólnie z moim zespołem zbudujemy potężną międzynarodową organizację z której profity może czerpać każdy kto do Nas dołączy"

Piotr Tymochowicz
Piotr Tymochowicz

"Jestem specjalistą od marketingu internetowego, potrafię ocenić biznes pod względem możliwości zarobkowych oraz co nie mniej ważne stabilności. FutureNet i FutureAdPro jest zarządzane przez ludzi z ogromnym doświadczeniem w biznesie. Po rozmowie z właścicielem firmy wiedziałem, że to będzie strzał w dziesiątkę. Proste jasne zasady, szansa dosłownie dla każdego na dodatkowy dochód. Wystarczy być otwartym na ludzi i podjąć decyzję, aby dołączyć do Nas "

Jakub Fundowicz
Jakub Fundowicz
futurenet futureadpro
 • Podaj swój adres mailowy
 • Zapraszamy. Jakub Fundowicz
TimooreTeam Budujemy biznes oparty na relacjach
Naucz się zarabiać w mediach społecznościowych. Poznaj zespołu ekspertów. Zdobądź wiedzę, narzędzia, strategię i system - krok po kroku.

Dowiedz się więcej o TimooreTeam

 • Podaj proszę swój adres mailowy
 • Podaj proszę numer kontaktowy
 • Do zespołu zaprasza Cię : Jakub Fundowicz